Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Кой е любимият ви герой и защо?

+2
zol4o
Al
6 posters

Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by Al Съб Мар 21, 2009 12:46 pm

Нека всеки да каже кой е любимият му герой и каква е причината това да е така.

Моя любимец е Неджи,защото има бякуган който е по-силен от шарингана и защото все пак е доста силен,ама едно нещо не ми харесва в Неджи,че много упреква хората и винаги плямпа за някви глупости като "хората са родени да стават хокаге" и т.н.! Също така и Шикамару - мързелив,има собствен стил...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue210/210Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue210/210Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue125/125Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by zol4o Чет Май 07, 2009 12:49 pm

Моят любим герой е Пейн , защото не прощава убива на ред и също за риненгана му .

(поне така мисля ,че се казва техниката )

И другият е Тоби Учиха , защото не приема нещата на сериозно и че е много силен.
zol4o
zol4o
Потребител
Потребител


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue72/72Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (72/72)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue105/105Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (105/105)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue50/50Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (50/50)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by Vasil24 Пон Юли 06, 2009 1:33 pm

На мен Саске много ми харесва. Незнам защо.
Vasil24
Vasil24
Генин
Генин


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue56/56Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (56/56)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue105/105Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (105/105)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue35/35Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (35/35)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by Absx Сря Юли 15, 2009 8:05 pm

Мен ме радва Шикамару шото е ебати мързела.
Absx
Absx
Потребител
Потребител


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue120/120Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (120/120)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue33/130Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (33/130)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue120/120Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (120/120)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by Shino_aburame Пет Юли 17, 2009 12:19 pm

На мен ми харесва Наруто щото има много интерестна сила когато се е родил, но също и е син 4-ят хокаге, а расенгана му е много силен.Както и Саске много ме кефи, защото има много силен шаринган както и уби Орачимару.
Shino_aburame
Shino_aburame
Потребител
Потребител


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue80/80Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (80/80)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue50/50Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (50/50)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue50/50Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (50/50)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by HanDBalL Пет Юли 17, 2009 12:26 pm

Хмм. Орочимару, още кат гледах за първи път той ме изкефи най-много и сега. Незнам сигурно заради змийските му способности :^)
HanDBalL
HanDBalL
Потребител
Потребител


Персонажен лист
Жизненост:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue80/80Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (80/80)
Чакра:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue60/60Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (60/60)
Енергия:
Кой е любимият ви герой и защо? Left_bar_bleue60/60Кой е любимият ви герой и защо? Empty_bar_bleue  (60/60)

Върнете се в началото Go down

Кой е любимият ви герой и защо? Empty Re: Кой е любимият ви герой и защо?

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите