Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Резиденция на Хокаге-сама

3 posters

Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Admin Съб Мар 21, 2009 7:29 pm

Тук Хокагето прекарваше по-голяма част от времето си, заровен в документи, което го дразнеше, но пък му бе задължение. За прием при него винаги се изискваше предварителна резервация на час, защото обикновено лидерът на Коноха нямаше особено много свободно време и не можеше просто така да приема хора. Случваше се от време на време да го няма, но пък имаше и дни, в които Хокагето си седеше в кабинета без да има какво да прави и приемаше веднага. Пред самата врата стояха двама яки нинджи, които се оглеждаха непрекъснато за опасност, макар тя да не можеше да дойде до тук толкова лесно. Имената им бяха Харуто и Сакаре.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue320/320Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue285/285Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue200/200Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Al Чет Юли 09, 2009 1:49 am

Момчето застана пред двамата мъжаги,като каза:
-Добре момчета,мисля че е редно да ме пуснете!Тук съм за нещо много важно.Нямам час,но може би се чудите защо толкова многo АНБУ се запътиха нанякъде?Е,затова съм тук!Така че ме пуснете!Информацията която имам да казвам е много важна,и най-добре да я споделя само с Хакеши-сама!!!
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue125/125Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Akahito Tsuchidai Чет Юли 09, 2009 1:54 am

Двамата бодигардове се засмяха в синхрон.
- Ако пускахме всеки, който казваше това... Но хайде, сега е свободен. Влизай. - Каза единия оттях, като изтупа пясъка от главата на момчето...
Akahito Tsuchidai
Akahito Tsuchidai
Генин
Генин


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue104/104Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (104/104)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue120/120Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (120/120)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue60/60Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (60/60)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Al Чет Юли 09, 2009 2:10 am

Момчето се издразни от поведението на тези двамата,да н говорим за това което му се случи преди малко,но някак с го преудоля и влезе навътре.РАзходи се из коридорчетата,като скоро наближи кабинета ба Хакеши-сама.Той почука,като влезе навътре,и се сети че Хокагето също използва Фуутон.Тогава той каза:
-Здравейте Хакеши-сама!Имам много важни новини!Относно Шин Ямамото...Той ии...Акахито Тсучидай са предатели!Убийци!!!Опитах се да ги задържа докато дойдат АНБУ,но не успях,аАНБУ дойдоха прекалено късно...Но когато ме заровиха под земята...така де...чух да споменават нещо за оргарнизция,кето ме притеснява още повече.Сега сигурно ще ме отпратите да се искъпя и да си почистя ветрилото,но искам да знаете едно...Моля ви известявайте ме и ме дръжте течение във всичк случващо се относно тези двамата и тази оргарнизация!Имам сметки з уреждане с тях,а и просто искам да дам всичко от себе си,за да защитя Коноха...
Каза Камундо,като стегна едната си ръка на юмрук...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue125/125Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Admin Чет Юли 09, 2009 5:55 pm

-Тсучидай и Ямамото казваш... - замисли се Хокагето. -Те определено не са сред най-силните ни нинджи. Надали става въпрос за нещо особено. По-скоро са се присъединили към някоя банда или нещо такова. Не се притеснявай, ако ги намерим ще говориме с теб. До колкото ми е известно този Акахито ти беше приятел, нали така? А сега наистина отиди и си почини, очевидно не ти е ден. - довърши той и се зарови в някакви документи.

ПП: Акахито, може да се добавиш към таблото за издирвани Smile
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue320/320Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue285/285Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue200/200Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Al Чет Юли 09, 2009 10:54 pm

-Да,това мисля дa направя...Е,по-добре да ви оставям,явно имате доста работа за вършене.Е,довиждане Хакеши-сама!
Каза Камундо,като излезе от кабинета на Хокагето,а скоро и от цялата постойка...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue210/210Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Резиденция на Хокаге-сама Left_bar_bleue125/125Резиденция на Хокаге-сама Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Резиденция на Хокаге-сама Empty Re: Резиденция на Хокаге-сама

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите