Naruto RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Първата мисия: Аме

2 posters

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Go down

Първата мисия: Аме Empty Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 03, 2009 6:11 pm

Шин само кимна и се поклони, оттегляйки се назад. Застана пред вратата и зачака Хамелеона да се появи, защото явно ставаше въпрос за нещо много по-голямо от отвличането на някакъв си човек. Може би този човек държеше важна информация, която бе нужна на Сасори. Но дали по този начин Ямамото не предаваше Коноха? Та той искаше да я брани...Бе много объркан, но все пак реши, че по-добре да познава врага си, стига организацията да бе наистина враг на Коноха. Когато видя Хамелеона, Шин веднага запита:
-Преди да тръгнем трябва да знам нещо - има ли някакъв отличителен белег, по който да се познава, че съм един от вас? Всеки би могъл да се вмъкне с Хенге и да се представи за някой от организацията, но предполагам сте помислили над това...
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 03, 2009 6:28 pm

Хамелеона погледна злобно момчето,докато сменяше цветовете си и каза:
-След тази мисия ще бъдеш научен на джутсу,чрез което ще влизаш тук.А относно дали има отличителен белег:да,имаш но аз не го знам само петимата основатели знаят това.Хайде,да тръгваме.
Двамата издирвани нинджи тръгнаха,а Хамелеона каза:
-Разкажи ми за себе си и за техниките си...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 03, 2009 6:33 pm

Шин вървеше, гледайки да спазва темпото на водача и обясни:
-Техниките ми? Хъ, те са много прости. Всъщност няма нищо необичайно в тях - просто да кажем, че съм майстор на меча - най-добрите ми приятели, които никога не биха могли да ме предадат са тези две бебчета - каза той посочвайки катаната и уакизашито. - Ами ти, гледам че си сменяш външния вид. Изпозлваш комплексна форма на Хенге, с която можеш да се пригодиш към различните ситуации нали? - опита се да анализира Ямамото.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 03, 2009 8:43 pm

-Много си наблюдателен,а?Е,всеки би го видял де.Всъщност аз исползвам генджутсу.Тези цветове...са наследствена черта на клана ми.Е,просто аз малко попрекалих и подцених силата му...и ето ме!Такъв какъвто съм.Всъщност аз съм посветил живота си на генджутсуто.Издирвано шиноби от...Аме!Бях като теб!Изчезнал а после направих нещо тук и там...и вече съм издирван поти навсякъде и то най-вече в Аме!Разкажи ми за теб,за живота си...
ИЗведнъж той направи един знак...никакъв пушек,цялото му тяло се промени.Скоро до Шин седеше високо,надарео момиче...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 03, 2009 9:06 pm

Шин се отдръпна малко назад - нима този Хамелеон бе толкова добър! Изобщо не си личеше, че е използвал Хенге...май това също бе от клана му. Е, поне бе интересно да се има такъв партньор на мисиите.
-Ами какво да ти кажа, отдал съм живота си на боя с меч...може би чак в този момент осъзнавам, че не жаждата ми да защитя Коноха е била движеща сила за мен...По-скоро жаждата ми за битки. А аз какво си мислех. Толкова, моя клан не е по-особен от останалите, така че няма с какво да се похваля. За теб няма нужда да знам повече - сеа вече сме братя по съдба - каза той и измъкна изпод ръкава си лентата на Коноха, която седеше вързана малко под рамото му. -Вече имам друга цел... - добави, задрасквайки с ръба на лекоизваденото си уакизаши знака на селото, а след като прибра оръжието завърза лентата си отново на ръката. "Може би е за добро..." помисли си той. След миг мъжа до него вече беше някаква мадама, а Шин се изчерви.
-Това пък за какво? Да не би да става нещо?
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 03, 2009 9:49 pm

-Аа,не просто не искам да ме разпознаят.Навсякъде могат да ме познаят.А относно теб...
Хамелеона спря ,като хвана лицето на Шин и го стисна.След миг Шин вече не беше Шин,а някава жена с къса пола,надарена и странно късо и тънко облекво отгоре.
-Това е за прикритие!Аз съм Хими,а ти Шената.Малко странни имена,но ми хрумнаха току-що.Искам да ти кажа целта на нашата оргарнизация.Все още не можем да започнем нищо,защото не сме достатъчно.Точно за това ни испратиха в Аме,търсин един мой приятел.А всъщност целта ни е да напавим война между страните,и в удобните моменти..е,малко по малко да завладеем света!А между временно ще ни трябват и опашатие демони!Кажи ми,моля те,всичко което знаеш а коноха.Нинджи които познаваш...Които мислиш че биха могли да те потърсят и всякакви подобни неща за Коноха!
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 03, 2009 10:00 pm

-Не мисля, че някой освен дядо ми би ме потърсил. Не направих особени връзки в селото; някак не се чувствах на място, разбираш ли. Може би за това се съгласих толкова бързо - предложението си го бива. - каза Шин, разтърквайки малко едната си гърда, сякаш за да се увери, че е истинска. И такава си беше - идеално прикритие, само да не ги задиряха някакви мъжаги... -Е, значи разбирам и каква е целта ви или по-скоро целта ни. Супер, аз жадувам за битки, така че...Не съм сигурен, дали в Коноха има опашат звяр, но знам за едно момче от друго село, от Селото на Луната, за коеот се говори, че е опитомило Санби. За съжаление не мога да потвърдя...А сега, нека се концентрираме над мисията. Още много ли ни остава до Аме?
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 03, 2009 10:25 pm

-Ами всъщност не много.Разбираш ли...Барлогата ни е подвижна!Движи се под земята.Само петте основатели знаят как...И просто минавахме покрай Аме,заради това ни "изоставиха" тук,та после ще се върнем при тях.Човекът който търсиме Хикифуне А'абуза.
Скоро те влязоха в Аме.Скоро някакви пияници от къчмата се втурнаха към тях:
-Помниш ли пияницата от Суна?Е,всяка пияница обича и надаренит момичета,а подочува и много клюки от кръчмата.Така че...ето как ще се доберем до А'абуза.
Пияниците се добраха до двете,или по-скоро двамата издирвани шинобита и казаха:
-Здравейте момичета!Как сте?
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 03, 2009 10:43 pm

"Супер, само това ми липсваше!" мислеше си Шин, опитвайки се да се усмихне. "Не ми харесва много плана на Хамелеона, но щом се налага..." вече вървеше към един от редовните пияници или поне така изглеждаше.
-Здравейте господине, как я карате? - попита с възможно най-съблазнителния си глас и се пригови да последва мъжа навсякъде, само и само да се добере до нужната информация, защото сега имаше да се доказва. Никой обаче нямаше да пипа гърдите му - никой, освен него.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Съб Юли 04, 2009 11:56 am

Пияндето не каза нищо ,а само сложи ръката си около кръста на фалшивата жена,като след това вече каза:
-Искаш ли да отидем в бара и да се насладим на деня?
Скоро двете "дами" бяха отведени в бара,a едно от пияндетата започна да обарва Шин по гърдите...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Съб Юли 04, 2009 3:05 pm

-Ей, палавнико, всичко с времето си... - каза Ямамото плясвайки ръката на пияницата. "Този лично ще нарежа на парчета малко по-късно" помисли си, усмихвайки се симпатично. -Е, ако толкова ме желаеш, защо не наемем някоя стая горе. Обаче да знаеш - ти плащаш, а пък аз...аз ще те позабавлявам. Обещавам, че ще ти хареса - усмихна се "младата дама", намигайки на същия този човечец. "Дано има информация, защото ако не е така - май само ще бъде накълцан. А не е хубаво да се прави това без повод...".
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Съб Юли 04, 2009 3:57 pm

Пияндето испусна бутилката,като каза:
-Амаа...качвай се!Аз вече имам стая!
След което той "я" заведе горе...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Съб Юли 04, 2009 4:04 pm

"Хехе, спипах те!" помисли си Шин, ставайки от бара и насочвайки се след мъжа. Скоро двамата се намираха в малката, мръсна стая, която миришеше силно на тоалетна и алкохол (защо ли?), а пияницата едва ли не вече чакаше в леглото. Тук Ямамото реши да използва чаровната си нова външност, за да играе една игра - един пияница никога не би се сетил. Настани стопанина си на леглото, а самия той застана прав пред него и заговори:
-Хайде да поиграем една малак игра - аз ще те питам нещо и за всеки отговор ще свалям по една дреха. Ако отговора ти не ми хареса оабче ще си обличам една. Така, първия въпрос е: чух че тук сте имале един страхотен любовник - Хикифуне А'абуза...Вярно ли е това?
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Съб Юли 04, 2009 4:13 pm

Пияницата напрегна останалите му мозъчни клетки и каза:
-Аа,да.Ама не е любовник,беше някакво силно шиноби,ама не го познавам.
След което пяницата ококори очи,защото се надяваше да види нещо...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Съб Юли 04, 2009 4:17 pm

Шин изпълни совята част от сделката - "момичето" свали горната си дреха и сега остана по тениска и пола. Отоговра му хареса нистина, защото знаеше, че този тип не можеше да лъже много много.
-О, значи не е любовник...Колко жалко, занчи цялата съм за теб! - каза с леко огорчени, но с перверзен глас, за да го накара да бъде малко по-концентриран. -А сега, втори въпрос - сигурен ли си, че не знаеш къде може да го намеря? Той...такова...дължи ми нещо. А аз ще ти бъда толкова благодарна, ако успея да го намеря...
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Нед Юли 05, 2009 8:37 pm


Единственото което каза той беше:
-Аха,сигурен съм. - след което се усмихна и продължи - Ще започваме ли със нещо или?!
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пон Юли 06, 2009 9:34 pm

Сега стана напечено - Шин оставаше с по-малко и по-малко дрехи, махайки и блузата си. Сега беше време да запита един малко по-директен въпрос и да приключва с пияндето.
-Е, още малко и цялата съм твоя...Къде мога да го намеря? - каза с много нежен глас, възможно най-добре. -Помисли си - отговори на това и ще ме имаш...цяла вечер.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Вто Юли 07, 2009 4:55 pm

Пияндето се усмихна и каза:
-Съжалявам,но незнам нищо за него!
След което той "я" хвана за ръката и я дръпна към себе си...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Вто Юли 07, 2009 5:58 pm

"Прощавай, чичка..." помисли си Шин, разваляйки Хенгето. Очакваше някакъв елемент на изненада, така че да се възползва от него, и веднага посегна към уакизашито си с цел да обезглави пияницата. Изключително радикално, но мисята трябваше да остане поверителна, а младежа вече разбираше, че няма да върши добри дела. Но тръпката за бой го влечеше силно към тази организация, Курочи, така че колкото по-бързо се научеше да прлива чужда кръв, толкова по-добре. Все пак той не бе женчо и щеше да преживее да убие някой невзрачен пияница, който май нямаше да липсва на никого. Да, по-добре да започнеше с такива отрепки, за да свикне да се цапа с кръв без да съжалява много след това. Безполезната му мишена вече не струваше; Ямамото бе решил просто да го довърши и да избяга през прозореца. Пък и дори нещо да станеше, разследващите щяха да търсят момиче, нали така?
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Вто Юли 07, 2009 8:18 pm

Шин избяга,а пияницата остана убита в леглото...Когато излезе на улицата той чу да се изрича едно име от двама старци и то беше:"А'абуза"...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Вто Юли 07, 2009 10:00 pm

Шин бързо се приближи към двамата старци леко стресиран от действията си преди малко. За първи път убиваше невинен човек, който не го е нападнал, но вътрешния му глас му подсказваше, че все пак е направил правилното нещо. Един нинджа не би застрашил мисията си за нищо на света, така че тя стоеше преди всичко:
-Извинете, вие, да, вие двамата. Току-що ви чух да споменавате едно име, което е от голям интерес за мен. Бихте ли били така добри да споделите информацията си с мен? - каза с едва забележима заплаха в гласа, а лявата му ръка удобно се бе облегнала на катаната. Ако и тези задаваха много въпроси или нахалстваха...просот щяха да последват съдбата на пияницата.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 10, 2009 12:00 am

Старците го погледнаха злобно:
-Защо точно с теб?
-Хайде остави го,нека му кажем!Говорим за един човек на име А'абуза.Ако имаш някакви въпроси,питай!
Каза учтиво един старец,а другия се намръщи...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 10, 2009 12:05 am

"До тук добре..." помисли си Шин и се обърна към стареца, който бе готов да съдейства.
-Този човек е много важен за мен. Познаваме се от много време, но загубих връзка с него преди няколко години. Моля ви, ако имате някаква информация за местонахождението му - кажете ми я. Искам да говотя спешно с него, въпрос на живот и смърт е....
Ямамото вложи всичките си сили в актьорската игра, за да може да бъде сигурен в убеждаването. Знаеше, че тези старци имаха нужната информация и бе готов да опита да я изкопчи дори насила.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Al Пет Юли 10, 2009 12:19 am

Стареца се усмихна и каза:
-Е,казвай!За какво толкова ме търсиш!
След коетосе превърна в пушаче дим,а на негово място седеше един младеж на около 30 години...
Al
Al
Чунин
Чунин


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue210/210Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (210/210)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue125/125Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (125/125)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Admin Пет Юли 10, 2009 2:25 am

-О, здравей! Нима не ме помниш, А'абуза-сан? Не мога да повярвам... Както и да е, сега ме последвай. Искам да те срещна с някого, който има да говори с теб. Все важни неща... Имаме доста да наваксваме, нали така? - каза Шин, радвайки се, че е успял да постигне някакъв ефект. -Хамелеона... - прошепна тихо, за да може да го позалъже малко, така че да бъде последван, а след това веднага се отправи към мястото на среща с истинския Хамелеон - същия бар, в който бяха влезли.
Admin
Admin
Admin


Персонажен лист
Жизненост:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue320/320Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (320/320)
Чакра:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue285/285Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (285/285)
Енергия:
Първата мисия: Аме Left_bar_bleue200/200Първата мисия: Аме Empty_bar_bleue  (200/200)

Върнете се в началото Go down

Първата мисия: Аме Empty Re: Първата мисия: Аме

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите